snowboots

Als de winter komt kun je er maar beter klaar voor zijn.

Want bij langdurige sneeuwval staat heel Nederland op zijn kop en is er een heuse schaarste in snowboots.

Snowboots of Moonboots, zijn bedacht in de 70er jaren, heerlijke warme boots die je met plezier draagt na een dagje skiën, om in de sneeuw te wandelen of om lekker op te vallen tijdens de apres ski.

Waar moet u op letten bij aankoop.
Snowboots zijn niet altijd waterdicht, wat bij verse sneeuw nooit een probleem is, maar bij natte sneeuw wel een aandachtspuntje. Wilt u ze dagelijks gaan dragen tegen de kou, let dan ook op de binnenvoering en de dikte van de zool, een dikkere zool isoleert beter. Ook het materiaal is bepalend voor de warmte van de boots, er zijn boots gemaakt van Goretex wat water en wind dicht is maar wel ademend, het zorgt voor warmere en drogere voeten.
Let ook op de super grip zolen, wat niet wil zeggen dat u op ijs ook grip heeft, hier zijn wel geweldige systemen in ontwikkeld bv het OC systeem van Olang.

Winterlaarzen zitten niet als een schoen maar als een laars en wordt dus ruimer gedragen.

Neem een kijkje in onze shop voor de modellen en merken.